Služby

Sme odborníkmi v oblasti elektrobicyklov a naše skúsenosti sú Vám plne k dispozícii. Chceme Vám poskytovať komplexné služby a poradenstvo,  tak aby jazdenie na elektrobicykloch bolo pre Vás zábavou a skutočne alternatívnym spôsobom dopravy. Najlepšie sa presvedčíte ak prídete vyskúšať.
Zákazníkov, ktorí u nás kúpili elektrobicykel zvýhodňujeme, no môžete kvalita služieb bude zachovaná aj v prípade že máte elektrobicykel zakúpený  u iného obchodníka.

Otestujte s nami elektrobicykel

Testovacie jazdy na elektrobicykli

Testovacia jazda je krátky cca 20 minútový výjazd do okolia predajne.
Po dohode Vám umožníme testovaciu jazdu zo širokého portfólia našich elektrobicyklov. Neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si miesto, čas a typ „eBajku“.

Mám záujem o testovaciu jazdu

Požičajte si elektrobicykel

Požičovňa elektrobicyklov

Plánujete výlet, predĺžený víkend či dovolenku, alebo si chcete zajazdiť s niekým s inou kondíciou? Navštívte našu požičovňu a urobte si výlet na e-biku. Na základe dohody Vám zapožičiame na Vaše aktivity elektrobicykle a rôzne doplnky.  Neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si podmienky takejto zápožičky.

Chcem si požičať elektrobicykel

Špecializovaný servis

Shimano Service Center

Poskytujeme špecializovaný servis na elektrobicykle v našich dielňach vybavených profesionálnym servisným vybavením, s certifikovaným personálom. Náš personál pozostáva zo skúsených bikerov, ktorých si elektropohony už získali na svoju stranu.

V súčasnosti sa sústredíme na bicykle vybavené systémom Bosch, Yamaha, Shimano, 8Fun a X-Tranz.

Chcem si objednať servis ebiku 

Elektro-prestavby bicykla

Prestavba elektrobicykla

Robíme projekty na mieru. Vieme prestaviť bicykel na elektrobicykel. Zostaviť Vám nový imidžový elektrobicykel na mieru.  Pripraviť projekt na mieru ak máte špecifické potreby pre úpravu elektrobicykla, alebo potrebujete zohľadniť váš zdravotný stav.  V prípade takýchto individuálnych projektov si postup, časový plán a cenu stanovíme podľa odsúhlaseného rozsahu prác. Vstupnou cenou je cena používaného prestavbového kitu, my používame Apache Power  79,- EUR.

Chcem vedieť viac 

Uloženie/zazimovanie ebiku

Uloženie elektrobicykla

Ponúkame Vám špeciálnu službu uschovania Vášho ebike-u. O Vášho miláčika sa profesionálne postaráme. Prekontrolujeme jeho zdravotný stav, pripravíme a uložíme ho do úschovy a po vašom vyzvaní vám ho pripravíme na sezónne používanie. Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

Mám záujem o uloženie ebiku 

Iné služby

elektrobicykle / poradenstvo

Rozvoz bicyklov po celom území SR

Zakúpený bicykel Vám po dohode dovezieme na akékoľvek miesto na území SR. Samozrejmosťou je dodanie bicykla v 100% stave. Zároveň Vás zaškolíme na jeho používanie a predstavíme Vám doporučený servisný program.

Poradenstvo

Poskytujeme poradenstvo v oblasti výberu bicykla,  doplnkov či vhodného oblečenia. Vieme doporučiť vhodné trate, či zaujímavé miesta na netradičné jazdenie.