OnLine servis formulár

servis Bratislavaservis Zvolen

Ďakujeme za záujem. Budeme Vás spätne kontaktovať najneskôr nasledujúci pracovný deň. Ak uvediete mobil budeme prioritne volať.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Informácie o ochrane osobných údajov TU

captcha

Postup:

Servis si objednáte pomocou objednávkového formulára. 

Po jeho vyplnení Vás budeme kontaktovať telefonicky s dohodnutím si termínu odovzdania a detailov požiadavky servisu.

Na dohodnutý termín prídete s bajkom k našej pobočke (info o spôsobe prijazdu v BA, ZV), kde po zavolaní na náš mobilný telefón Vás diaľkovo pustíme na dvor.

Na dvore je pre Vás pripravený vymedzený priestor na parkovanie, ako aj vyhradený vonkajší priestor, kde odstavíte svoj bicykel. Cez výklad sa pozdravíme a po Vašom odchode prevezmeme bajk, ktorý dezinfikujeme a prenesieme do vyhradenej miestnosti, kde bude 24h čakať na prevzatie do servisu.

Krátko po prevzatí bajku Vám elektronicky zašleme  vyplnený servisný zákazkový list, ktorý nám len obratom zašlete späť.

Po oprave sa s Vami telefonicky skontaktuje náš technik, ktorý Vám vysvetlí čo bolo spravené na Vašom bicykli a zašleme Vám emailom vyúčtovacú faktúru na úhradu.

Po úhrade prebehne odovzdanie v podobnom režime ako predchádzajúce prebratie.

Poznámka:
Servisné práce vykonávame na čistom elektrobicykli. V prípade, ak ho donesiete špinavý, radi ho umyjeme na Vaše náklady v zmysle platného cenníka, ktorý si môžete stiahnuť.

HORE