ZABUDLI STE VAŠE PRIHLASOVACIE ÚDAJE?

VYTVORIŤ ÚČET

Saris FLUID² cyklotrenažér

299,00  s DPH

  • Tekutinou brzdený systém
  • PowerTuned technológia
  • Ultra tichý
  • Progresívne zaťažovanie – väčšia kadencia – väčší odpor
  • Hlučnosť (32 km/h): 64 – 68 db
  • Max. šírka plášťa: 2″ (51 mm)

 

Tovar je nedostupný, informujte sa o termíne dodania

Katalógové číslo: 3204103055 Kategórie: Značky: , , ,

Popis

Saris FLUID² cyklotrenažér.

PowerTuned technológia je výsledkom práce profesionálnych cyklistov a inžinierov. Je zmesou vysoko realistického odporu pri akcelerácií a skvelého zotrvačníkového systému Vám umožní zažiť absolútne realistický tréning podobný tomu, ako vonku na ceste. Technológia je optimalizovaná tak, že Vaša odporová krivka sa odvíja od rýchlosti kolies, presne ako v reále. Nie je potrebné meniť záťaž, ale jednoducho len zaradíte ťažší prevod na bicykli. Distribúcia tekutiny do komory s lopatkovým kolesom je optimalizovaná pre najtichší možný chod. Odporová jednotka je nepretržite ochladzovaná patentovaným systémom nasávania vzduchu, výsledkom čoho je veľmi stabilná a konzistentná odporová krivka. Precízne vyvážený zotrvačník eliminuje „mŕtvu hmotnosť“ a zvyšuje zotrvačnosť.

Tréning s virtuálnou aplikáciou
Nezáleží na čase, počasí, alebo mestskej zápche, s jednou z virtuálnych aplikácií si môžete užiť jazdu kdekoľvek a kedykoľvek. Jednoducho stačí pripojiť trenažér, nasadnúť a už len jazdiť. Zdieľajte trasy so známymi a priateľmi a porovnávajte sa s ostatnými užívateľmi, pričom máte pod kontrolou všetky tréningové dáta.
Pre dosiahnutie tých najlepších tréningových zážitkov nebola u trenažérov CycleOps obetovaná jediná vec. Všetky naše modely sú kompatibilné so všetkými virtuálnymi tréningovými aplikáciam ako sú Zwift, Rouvy, TrainerRoad, a ďalšie. A ak aj nevlastníte trenažér so „smart“ funkciami, nevadí. Aj klasický trenažér pripojíte rýchlo a jednoducho za pár minút k Vašej preferovanej virtuálnej tréningovej aplikácii s pomocou externého ANT+ alebo Bluetooth senzora.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 22 kg
Výrobca

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Saris FLUID² cyklotrenažér”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOP