ZABUDLI STE VAŠE PRIHLASOVACIE ÚDAJE?

VYTVORIŤ ÚČET

SKLADOM!

BearBuster obranný sprej na medvede

44,90  s DPH

Špeciálne vyvinutý na odrazenie útoku medveďa. Dosah 6-8 m. Spôsobuje silné pálenie v okolí dýchacích ciest, hlavy a očí a rozostrie útočiacej šelme videnie. Paralyzuje čuchové zmysly šelmy, čím je znemožnené prenasledovanie obete.

Na sklade

Katalógové číslo: FOR3094015 Kategórie: Značky: ,

Popis

Opatrnosti a bezpečnosti nikdy nie je dosť, a to platí aj počas pobytu v prírode, najmä na horách. Naša najväčšia šelma – medveď hnedý Vás môže prekvapiť práve vtedy, keď to budete najmenej očakávať. Buďte na možné nečakané stretnutie pripravení s vysokoúčinným obranným sprejom na medvede značky BearBuster.

Je špeciálne vyvinutý na odrazenie útoku medveďa alebo inej obrovskej šelmy prostredníctvom postihnutia jej citlivých orgánov látkami obsiahnutými v spreji. BearBuster má dosah 6-8 m a po nastriekaní spreja sa vytvorí cca 4 m bariéra, ktorá útočiacu šelmu zastaví. Použité látky v spreji spôsobia silné pálenie v okolí dýchacích ciest, hlavy a očí a rozostrú útočiacej zveri videnie. Zároveň sú paralyzované čuchové zmysly šelmy, čím je znemožnené prenasledovanie obete.

Ďalšie informácie

Výrobca

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “BearBuster obranný sprej na medvede”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOP