ZABUDLI STE VAŠE PRIHLASOVACIE ÚDAJE?

VYTVORIŤ ÚČET

O nás – náš tím

ebajk® je špecializované obchodno-servisné centrum zamerané na elektrobicykle. Je to predajňa a požičovňa širokého spektra ebike-ov a špeciálnych doplnkov a vybavenia. Projekt a značka „ebajk“ vznikla ako dôsledok snahy realizovať sa prostredníctvom zážitkov a prežitých pozitívnych emócií zo športu.

Sme nadšenci, ktorým sa nami ponúkaný produkt – elektrobike veľmi páči. Radi ho používame a testujeme. Dnes už máme široké skúsenosti a ak chcete odborné odporučenie, u nás ho určite nájdete. Príďte osobne do predajne, píšte emailom alebo volajte. Odpovieme Vám určite a radi!

Našim zámerom je umožniť zákazníkom lepšie a plnohodnotnejšie užívať si pohyb, využívať nové rozumné technológie, a to produktami s vysokou kvalitou a efektivitou. V našom plne vybavenom centre predávame, požičiavame a opravujeme skoro každý elektrobicykel. Máme za sebou aj niekoľko špeciálnych prestavieb.

Sme autorizovaný predajca a autorizovaný servis. Reprezentujeme značky Haibike, Moustache, Ghost, Rock Machine, Lapierre, Winora, Sinus, Apache, Bosch, Shimano, Yamaha, Cratoni, SKS, XLC, Fharer, Club Ride Apparel, Engel sports a ďalšie.
Sme tím ľudí, ktorý verí, že to čo Vám ponúka je naozaj kvalitný produkt a fajn služba! Presvedčte sa na vlastné nohy. Testovať sa dá za každého počasia.

ebajk® tím

Karol Guľa

CEO, náš obľúbený šéf, biznis stratég, hlava a duša firmy.

Využíva dlhoročné skúsenosti manažéra z auto-moto brandže pri riadení firmy, ktorá rastie z jeho hobby. Ak chcete kompletku = podrobný a rozhodne vášnivý výklad o akomkoľvek elektrobicykli, pýtajte sa na Karola. Vyhraďte si 30min a jeho nadšenie Vás dostane.

Milan Kodnár

Strojár, ktorý sa už veľa rokov živí službami v oblasti IT. Má rád cyklistiku a facebook.

Má vlastnú IT firmu a prednáša na vysokej škole či vzdelávadospelých v moderných technológiách. Nám pomáha takmer dobrovoľnícky, pretože nové technológie a elektrobicykle miluje. Radosť mu robí keď si dobre zajazdíte a zdieľate svoje príbehy v skupine Priatelia elektrobicyklov na FB.

Roman Gacík

Spoluzakladateľ ebajk centra v Košiciach, obdivovateľ hôr, prírody a jasných vecí.

Bicykluje 25 rokov, vymyslel a organizoval osem ročníkov Prvého košického bike maratónu, a jazdí stále. Vecný obchodník, ktorý dá v argumentácii riadne zabrať. Verí, že ebajky sú už súčasťou horskej cyklistiky.

Peter Kodnár

Technická a obchodná podpora všetkých troch centier, prezentačné výjazdy, teambuildingy

Aj Peťo vyrastal s bicyklom, no bavilo ho aj „kutilstvo" a majstrovanie. Ebajk sprevádzal od začiatku, pomáhal, kde sa dalo. Stretnúť ho môžete v centrách, ak treba niečo opraviť, ale aj v meste, keď niečo vybavuje, nakupuje. Najradšej je však na teambuildingu s našimi klientmi.

Andrea Guľová

Veľké projekty, ktoré má za sebou, ju na pozíciu podpory projektu určite pripravili.

My fanatici, radi prenecháme denné, zákonom stanovené procesy a úkony niekomu, kto sa tým nenechá odradiť a znechutiť. Veď ide o dobrú vec, to predsa športový teriér zvládne. A predsa každý tím potrebuje aj ženskú ruku.

Daniel Kučera

Horská cyklistika je jeho športová vášeň, opraví a poradí Vám s čímkoľvek.

Má bohaté skúsenosti s jazdením, elektrobicyklami, bicyklami. Urobí Vám tréning ako lusk a po ňom aj generálnu opravu. A ak by ste chceli navrhnúť vlastný dres, či „cool“ úpravu ebiku vytiahne z talóna perfektný cit vyštudovaného grafika.

Braňo Lukáč

Verí na alternatívne formy dopravy. Veľa toho o nich vie.

Je promovaný filozof a vynikajúci nemčinár. Miluje prírodu, pohyb v prírode a odmieta jazdu autom. Dlhé roky pracuje v oblasti obchodu so športovými potrebami. Bicyklovanie má však zo všetkých športov určite najradšej.

Miriam Bednárová Szabadszállási

Stráži komunikáciu s médiami a verejnosťou a zabáva vás na Facebooku.

Najradšej by vykričala do celého sveta, že elektrobicykle sú skvelá vec a obrovská zábava. Bratislavu kedysi spoznávala ako študentka práve na bicykli a dnes vďaka ebajku objavila okamžitý zdroj endorfínov a relaxu. Podľa nej sa o ebajkoch píše takmer samo.

Matúš Porubčan

Posilnil ebajk tím v Bratislave, kde ho budete stretávať na predajni, ale aj v servise.

V osemnástich už na bicykli pretekal a v rukách držal nie jeden víťazný pohár z mnohých kratších tratí maratónov. Nadšenec, odborník.

Michal Bezák

Šikovné ruky bike a automechanika, ktorý získaval skúsenosti i v zahraničí.

Ak ho nenájdete v dielni, kde stále niečo rozoberá a skladá, určite bude na kopci na svojom milujúcom endure. Spoznáte ho však iba cestou hore, pretože jeho silueta bude rýchlosťou, ktorú miluje, značne rozmazaná.

Ján Čižmár

Predajca vo zvolenskom ebajku, diplomovaný tréner, športovec na dlhé trate.

Po majstrovských tituloch v behu, triatlone, zjazdovom lyžovaní sa dal tento multišportovec na novú dlhú trať - ebajkovanie. Jeho rady pre začiatočníkov i pokročilých športovcov presahujú rámec bežných trénerov. Rozhodne s ním hoďte debatu, keď budete vo Zvolene.

Miroslav Petrík

Hrdý Zvolenčan, ebajker so skvelými organizačnými schopnosťami. Posilnil zvolenský tím.

Má bohaté skúsenosti s plánovaním cyklovýletov po celom rodnom kraji. Ovláda navigačné systémy. Cykloturistike je ochotný venovať každú voľnú chvíľu vo svojom živote.

Miroslav Ryšavý

Technická servisná podpora bratislavského ebajku. Prezývka Muro ho sprevádza celý život.

Aj Miro vyrastal s bicyklom, prejazdil Tatry aj Slovenský raj. Nebál sa však ani ciest, dával 200 km len tak. Otec ho vo svojej zámočníckej dielni naučil majstrovať. Miro vyrába elektrické gitary a rád si na nich aj zahrá.

Tím brigádnikov a dobrovoľníci z e-DNA

Ďakujeme Vám všetkým za Vaše nadšenectvo a podporu.

Spomenieme Libušku, Mišku, Helu, Vlada, Laca, Mira, Alenku, Filipa, Martinu. Všetkých členov športového tímu by sme za ich výsledky a propagáciu, najradšej nosili na rukách.

Martin Witkovský

Administrátor webu a eshopu ebajk.sk, doma je v oblasti e-commerce, marketingu a reklamy.

V ebajk® je nielen za počítačom, nájdete ho aj v predajni alebo v servise v Bratislave. Dlhoročný rekreačný cyklista a cykloturista, ktorému učaril svet elektrobajkov. Naviac je aj nadšenec automobilov, F1, RC a železničného modelárstva. Stretnúť ho môžete na bajku v Karpatoch aj v Tatrách.

Igor Martinka

Servisný technik junior v bratislavskom ebajk® centre, študent VŠT, odbor mechanotronika

Dušu bajkera si rozvíjal odmala, kedy brázdil cesty i kopce rodného kraja - Považskej Bystrice. Servisovaniu ho naučil otec a tak nikdy nepotreboval k svojmu bajku inú pomoc. Okrem toho Igor fandí motorkám, baví ho elektrika, pričuchol aj k servisu áut.

Adam Kubiš

Servisný technik junior a šikovný kutil vo zvolenskom ebajku so skúsenosťami senior technika

Na bicykli sedí denne od 3 rokov, neustále až posadnuto sleduje nové technológie a trendy v horskej cyklistike. Vďaka ebajku našiel obľubu v rýchlych, náročných, miestami až nemožných technických vyšľapoch. Miluje rozobrať svoj bike "do šroby", vyčistiť a zložiť späť.

Katka Šoltýsová

Naša bývala kolegyňa, ktorá nechce stratiť ebajkové nadšenie a preto nám občas pomáha s eventami.

V ebajku sa starala o chod požičovne a ponúkala zákazníkom cyklooblečenie a doplnky. Katka je však naša krvná skupina a preto je naša brigádnička č.1 vždy, keď ju potrebujeme.

Miroslav Rybka

Je členom nášho tímu v Košiciach. Baví ho práca s ľuďmi, vždy rád pomôže a poradí. . . .

Miluje prírodu a pohyb v prírode. Vedomosti získal dlhoročnou prácou v obchodoch so športovými potrebami.

TOP