VYTVORIŤ ÚČET

Zabudli ste detaily

O nás – Náš tím

eBajk je špecializované obchodno-servisné centrum zamerané na elektrobicykle. Je to predajňa a požičovňa širokého spektra ebike-ov a špeciálnych doplnkov a vybavenia. Projekt a značka „ebajk“ vznikla ako dôsledok snahy realizovať sa prostredníctvom zážitkov a prežitých pozitívnych emócií zo športu.

Sme nadšenci, ktorým sa nami ponúkaný produkt – elektrobike veľmi páči. Radi ho používame a testujeme. Dnes už máme široké skúsenosti a ak chcete odborné odporučenie, u nás ho určite nájdete. Príďte osobne do predajne, píšte emailom alebo volajte. Odpovieme Vám určite a radi!

Našim zámerom je umožniť zákazníkom lepšie a plnohodnotnejšie užívať si pohyb, využívať nové rozumné technológie, a to produktmi s vysokou kvalitou a efektivitou. V našom plne vybavenom centre predávame, požičiavame a opravujeme skoro každý elektrobicykel. Máme za sebou aj niekoľko špeciálnych prestavieb.

Sme autorizovaný predajca a autorizovný servis. Reprezentuje značky Ghost, Haibike, Winora, Apache, Bosch, Shimano, Yamaha, Cratoni, SKS, XLC, Fharer, Club Ride Apparel, Engel sports.
Sme tím ľudí, ktorý verí, že to čo Vám ponúka je naozaj kvalitný produkt a fajn služba! Presvedčte sa na vlastné nohy. Testovať sa dá za každého počasia.

 

eBajk tím

Karol Guľa

Karol Guľa

CEO, náš šéf a hlavne duša firmy.

Využíva dlhoročné skúsenosti manažéra z auto-moto brandže pri riadení firmy, ktorá rastie z jeho hobby. Ak chcete kompletku = podrobný a rozhodne vášnivý výklad o akomkoľvek elektrobicykli, pýtajte sa na Karola. Vyhraďte si 30min a jeho nadšenie Vás dostane.

Milan Kodnár

Milan Kodnár

Strojár, ktorý sa už veľa rokov živí službami v oblasti IT. Má rád cyklistiku a facebook.

Má vlastnú IT firmu a učí na vysokej škole. Nám pomáha takmer dobrovoľnícky, pretože nové technológie a elektrobicykle miluje. Radosť mu robí keď si dobre zajazdíte a veľa like-ujete.

Roman Gacík

Roman Gacík

Spoluzakladateľ ebajk centra v Košiciach, obdivovateľ hôr, prírody a jasných vecí.

Bicykluje 25 rokov, vymyslel a organizoval osem ročníkov Prvého košického bike maratónu, a jazdí stále. Vecný obchodník, ktorý dá v argumentácii riadne zabrať. Verí, že ebajky sú už súčasťou horskej cyklistiky.

Katka Šoltýsová

Katka Šoltýsová

Jemná dievčenská ruka v podpore predaja, ktorá sa nebojí techniky na dvoch kolesách.

Skúsenosti zo zahraničia a z inej športovej predajne dáva tejto vyštudovanej techničke právo na zjemnenie takmer mužského sveta na predajni. Má vždy schovaný úsmev pre privítanie zákazníkov a skvelo sa orientuje v športovom oblečení.

Daniel Kučera

Daniel Kučera

Horská cyklistika je jeho športová vášeň, opraví a poradí Vám s čímkoľvek.

Má bohaté skúsenosti s jazdením, elektrobicyklami, bicyklami. Urobí Vám tréning ako lusk a po ňom aj generálnu opravu. Len to skúste. A ak by ste chceli navrhnúť vlastný dres, či „cool“ úpravu ebiku vytiahne z talóna perfektný cit vyštudovaného grafika.

Braňo Lukáč

Braňo Lukáč

Verí na alternatívne formy dopravy. Veľa toho o nich vie.

Je promovaný filozof a vynikajúci nemčinár. Miluje prírodu, pohyb v prírode a odmieta jazdu autom. Dlhé roky pracuje v oblasti obchodu so športovými potrebami. Bicyklovanie má však zo všetkých športov určite najradšej.

Miriam Bednárová

Miriam Bednárová

Stráži komunikáciu s médiami a verejnosťou a zabáva vás na Facebooku.

Najradšej by vykričala do celého sveta, že elektrobicykle sú skvelá vec a obrovská zábava. Bratislavu kedysi spoznávala ako študentka práve na bicykli a dnes vďaka ebajku objavila okamžitý zdroj endorfínov a relaxu. Podľa nej sa o ebajkoch píše takmer samo.

Andrea Guľová

Andrea Guľová

Veľké projekty, ktoré má za sebou ju na pozíciu podpory nášho projektu určite pripravili.

My fanatici, radi prenecháme denné, zákonom stanovené procesy a úkony niekomu, kto sa tým nenechá odradiť a znechutiť. Veď ide o dobrú vec, to predsa športový teriér zvládne. A predsa každý tím potrebuje aj ženskú ruku.

Matúš Porubčan

Matúš Porubčan

Posilnil ebajk tím v Košiciach, kde ho budete stretávať na predajni, ale aj v servise.

V osemnástich už na bicykli pretekal a v rukách držal nie jeden víťazný pohár z mnohých kratších tratí maratónov. Nadšenec, odborník. Ideálny partner na poradenstvo pre východný cíp republiky.

Maroš Motýľ

Maroš Motýľ

Už prvá skúsenosť s ebajkom ho presvedčila natoľko, že sa prepracoval až do košického ebajk centra.

Na svoj prvý bicykel si sadol už v piatich rokoch a aj keď robil mnoho iných športov, vždy súčasne aj jazdil na „horáku“ po okolitých lesoch. I teraz sa Vám okrem dobrých rád z „bike sveta“ bude predovšetkým starať o servisovanie vašich ebajkov.

Michal Bezák

Michal Bezák

Šikovné ruky bike a automechanika, ktorý získaval skúsenosti i v zahraničí.

Ak ho nenájdete v dielni, kde stále niečo rozoberá a skladá, určite bude na kopci na svojom milujúcom endure. Spoznáte ho však iba cestou hore, pretože jeho silueta bude rýchlosťou, ktorú miluje, značne rozmazaná.

Máme v tíme aj externistov a e-DNA tím

Máme v tíme aj externistov a e-DNA tím

Ďakujeme Vám všetkým za Vaše nadšenectvo a podporu.

Spomenieme Peťa, Libušku, Helu, Vlada, Laca, Martina, Adama, Alenku, Filipa, Michala, Vojta. Všetkých členov športového tímu by sme za ich výsledky a propagáciu, najradšej nosili na rukách. Čítajte viac

HORE