ZABUDLI STE VAŠE PRIHLASOVACIE ÚDAJE?

VYTVORIŤ ÚČET

O nás – náš tím

ebajk® je špecializované obchodno-servisné centrum zamerané na elektrobicykle. Je to predajňa a požičovňa širokého spektra ebike-ov a špeciálnych doplnkov a vybavenia. Projekt a značka „ebajk“ vznikla ako dôsledok snahy realizovať sa prostredníctvom zážitkov a prežitých pozitívnych emócií zo športu.

Sme nadšenci, ktorým sa nami ponúkaný produkt – elektrobike veľmi páči. Radi ho používame a testujeme. Dnes už máme široké skúsenosti a ak chcete odborné odporučenie, u nás ho určite nájdete. Príďte osobne do predajne, píšte emailom alebo volajte. Odpovieme Vám určite a radi!

Našim zámerom je umožniť zákazníkom lepšie a plnohodnotnejšie užívať si pohyb, využívať nové rozumné technológie, a to produktami s vysokou kvalitou a efektivitou. V našom plne vybavenom centre predávame, požičiavame a opravujeme skoro každý elektrobicykel. Máme za sebou aj niekoľko špeciálnych prestavieb.

Sme autorizovaný predajca a autorizovaný servis. Reprezentujeme značky Haibike, Moustache, Ghost, Rock Machine, Lapierre, Winora, Sinus, Apache, Bosch, Shimano, Yamaha, Cratoni, SKS, XLC, Fharer, Club Ride Apparel, Engel sports a ďalšie.
Sme tím ľudí, ktorý verí, že to čo Vám ponúka je naozaj kvalitný produkt a fajn služba! Presvedčte sa na vlastné nohy. Testovať sa dá za každého počasia.

ebajk® tím

Karol Guľa

CEO, náš obľúbený šéf, biznis stratég, hlava a duša firmy.

Využíva dlhoročné skúsenosti manažéra z auto-moto brandže pri riadení firmy, ktorá rastie z jeho hobby. Ak chcete kompletku = podrobný a rozhodne vášnivý výklad o akomkoľvek elektrobicykli, pýtajte sa na Karola. Vyhraďte si 30min a jeho nadšenie Vás dostane.

Milan Kodnár

Strojár, ktorý sa už veľa rokov živí službami v oblasti IT. Má rád cyklistiku a facebook.

Má vlastnú IT firmu a prednáša na vysokej škole či vzdelávadospelých v moderných technológiách. Nám pomáha takmer dobrovoľnícky, pretože nové technológie a elektrobicykle miluje. Radosť mu robí keď si dobre zajazdíte a zdieľate svoje príbehy v skupine Priatelia elektrobicyklov na FB.

Roman Gacík

Spoluzakladateľ ebajk centra v Košiciach, obdivovateľ hôr, prírody a jasných vecí.

Bicykluje 25 rokov, vymyslel a organizoval osem ročníkov Prvého košického bike maratónu, a jazdí stále. Vecný obchodník, ktorý dá v argumentácii riadne zabrať. Verí, že ebajky sú už súčasťou horskej cyklistiky.

Peter Kodnár

Technická a obchodná podpora všetkých troch centier, prezentačné výjazdy, teambuildingy

Aj Peťo vyrastal s bicyklom, no bavilo ho aj „kutilstvo" a majstrovanie. Ebajk sprevádzal od začiatku, pomáhal, kde sa dalo. Stretnúť ho môžete v centrách, ak treba niečo opraviť, ale aj v meste, keď niečo vybavuje, nakupuje. Najradšej je však na teambuildingu s našimi klientmi.

Andrea Guľová

Veľké projekty, ktoré má za sebou, ju na pozíciu podpory projektu určite pripravili.

My fanatici, radi prenecháme denné, zákonom stanovené procesy a úkony niekomu, kto sa tým nenechá odradiť a znechutiť. Veď ide o dobrú vec, to predsa športový teriér zvládne. A predsa každý tím potrebuje aj ženskú ruku.

Daniel Kučera

Horská cyklistika je jeho športová vášeň, opraví a poradí Vám s čímkoľvek.

Má bohaté skúsenosti s jazdením, elektrobicyklami, bicyklami. Urobí Vám tréning ako lusk a po ňom aj generálnu opravu. A ak by ste chceli navrhnúť vlastný dres, či „cool“ úpravu ebiku vytiahne z talóna perfektný cit vyštudovaného grafika.

Braňo Lukáč

Verí na alternatívne formy dopravy. Veľa toho o nich vie.

Je promovaný filozof a vynikajúci nemčinár. Miluje prírodu, pohyb v prírode a odmieta jazdu autom. Dlhé roky pracuje v oblasti obchodu so športovými potrebami. Bicyklovanie má však zo všetkých športov určite najradšej.

Michal Bezák

Šikovné ruky bike a automechanika, ktorý získaval skúsenosti i v zahraničí.

Ak ho nenájdete v dielni, kde stále niečo rozoberá a skladá, určite bude na kopci na svojom milujúcom endure. Spoznáte ho však iba cestou hore, pretože jeho silueta bude rýchlosťou, ktorú miluje, značne rozmazaná.

Matúš Porubčan

Posilnil ebajk tím v Bratislave, kde ho budete stretávať na predajni, ale aj v servise.

V osemnástich už na bicykli pretekal a v rukách držal nie jeden víťazný pohár z mnohých kratších tratí maratónov. Nadšenec, odborník.

Miroslav Petrík

Hrdý Zvolenčan, ebajker so skvelými organizačnými schopnosťami. Posilnil zvolenský tím.

Má bohaté skúsenosti s plánovaním cyklovýletov po celom rodnom kraji. Ovláda navigačné systémy. Cykloturistike je ochotný venovať každú voľnú chvíľu vo svojom živote.

Adam Kubiš

Servisný technik junior a šikovný kutil vo zvolenskom ebajku so skúsenosťami senior technika

Na bicykli sedí denne od 3 rokov, neustále až posadnuto sleduje nové technológie a trendy v horskej cyklistike. Vďaka ebajku našiel obľubu v rýchlych, náročných, miestami až nemožných technických vyšľapoch. Miluje rozobrať svoj bike "do šroby", vyčistiť a zložiť späť.

Ján Čižmár

Predajca vo zvolenskom ebajku, diplomovaný tréner, športovec na dlhé trate.

Po majstrovských tituloch v behu, triatlone, zjazdovom lyžovaní sa dal tento multišportovec na novú dlhú trať - ebajkovanie. Jeho rady pre začiatočníkov i pokročilých športovcov presahujú rámec bežných trénerov. Rozhodne s ním hoďte debatu, keď budete vo Zvolene.

Miroslav Rybka

Je členom nášho tímu v Košiciach. Baví ho práca s ľuďmi, vždy rád pomôže a poradí. . . .

Miluje prírodu a pohyb v prírode. Vedomosti získal dlhoročnou prácou v obchodoch so športovými potrebami.

Katka Šoltýsová

Naša bývala kolegyňa, ktorá nechce stratiť ebajkové nadšenie a preto nám občas pomáha s eventami.

V ebajku sa starala o chod požičovne a ponúkala zákazníkom cyklooblečenie a doplnky. Katka je však naša krvná skupina a preto je naša brigádnička č.1 vždy, keď ju potrebujeme.

Miriam Bednárová Szabadszállási

Naša bývalá PR a eventová kolegyňa, ktorá nám pomohla s publicitou ebajku.

Naše vzťahy sú naďalej nadštatndardné a spolupracujeme naďalej na úrovni konzultácií a Miriam nám teraz dodáva elektrobicykle českej značky Crussis do našich predajní.

Martin Witkovský

Náš bývalý kolega, administrátor webu a eshopu ebajk.sk, doma je v oblasti e-commerce, marketingu a reklamy.

V ebajk® nesedel len za počítačom, našli ste ho aj v predajni alebo v servise v Bratislave. Dlhoročný rekreačný cyklista a cykloturista, ktorému učaril svet elektrobajkov. Naviac je aj nadšenec automobilov, F1, RC a železničného modelárstva. Stretnúť ho môžete na bajku v Karpatoch aj v Tatrách.

Igor Martinka

Servisný technik junior v bratislavskom ebajk® centre, študent VŠT, odbor mechanotronika

Dušu bajkera si rozvíjal odmala, kedy brázdil cesty i kopce rodného kraja - Považskej Bystrice. Servisovaniu ho naučil otec a tak nikdy nepotreboval k svojmu bajku inú pomoc. Okrem toho Igor fandí motorkám, baví ho elektrika, pričuchol aj k servisu áut.

Miroslav Ryšavý

Technická servisná podpora bratislavského ebajku. Prezývka Muro ho sprevádza celý život.

Aj Miro vyrastal s bicyklom, prejazdil Tatry aj Slovenský raj. Nebál sa však ani ciest, dával 200 km len tak. Otec ho vo svojej zámočníckej dielni naučil majstrovať. Miro vyrába elektrické gitary a rád si na nich aj zahrá.

Tím brigádnikov a dobrovoľníci z e-DNA

Ďakujeme Vám všetkým za Vaše nadšenectvo a podporu.

Spomenieme Libušku, Mišku, Helu, Vlada, Laca, Mira, Alenku, Filipa, Martinu. Všetkých členov športového tímu by sme za ich výsledky a propagáciu, najradšej nosili na rukách.

TOP