Návody

Na tejto stránke nájdete návody, tak ako ich pripravili výrobcovia, sú Vám k dispozícii na stiahnutie.

Manuál Bosch Active.pdf (16 MB)

Stredový asistenčný elektromotor s hmotnosťou pod 4kg. Univerzálny, ľahko ovládateľný, kultivovaný motor. Je určený pre pohodové jazdenie, cykloturistiku s dlhším dojazdom, ponúka točivý moment max. 47 Nm. Plynulosť podpory je zabezpečená systémom troch snímačov.

Manuál Bosch Performance.pdf (16,8 MB)

Stredový motor je určený pre športovú jazdu s vysokou mierou asistencie, hmotnosť <4kg, krútiaci moment max. 60Nm. Elektropohon je navrhnutý pre univerzálne športové využitie. Vhodný je pre pre rýchlu jazdu v ľahšom teréne ale aj agresívnejšiu jazdu v horách. Riadenie úrovne asistencie a plynulosti podpory systémom využíva systém troch senzorov.

Manuál Bosch Performance Nyon.pdf (22,45 MB)

Stredový motor z línie Bosch Performance môže byť riadený aj riadiacim displayom Nyon Bosch. Je to multifunkčné zariadenie, ktoré okrem riadenia elektropohonu ponúka navigáciu, mobilného trénera a je schopné spárovat sa s Vašim telefónom cez Bluetooth.

Manuál Yamaha 2015.pdf (1,26 MB)

Stredový asistenčný motor YAMAHA Midmount , s hmotnosťou 3,5kg. Je určený na športovú jazdu v náročnom teréne, ponúka zaujímavý točiaci moment 70Nm a pri špičke až 80Nm.
Riadenie pomocou troch senzorov, umožňuje veľmi plynulý prenos energie tak ako to očakávate.

Manuál Shimano StePS.pdf (2,09 MB)

Stredový asistenčný elektromotor kompaktný, z kvalitných materiálov, s hmotnosťou pod 4 kg. Má tichý chod, ľahko sa ovláda cez digitálny display. Umožňuje tri úrovne podpory. Má funkciu asistencie pri chôdzi. Môže sa používať s rámovou batériou alebo batériou umiestnenou na zadnom nosiči.

 

HORE