Cyklistické oblečenie Club Ride Apparel teraz zadarmo…

Jesenná akcia 2015

Sezóna cyklistiky vrcholí a ebajk – Svet elektrobicyklov ponúka všetkým, ktorí doteraz váhali, motivačnú predajnú akciu. Každý, kto si kúpi elektrobicykel Haibike s motorom Bosch, získa zdarma cyklistické oblečenie Club Ride Apparel v hodnote 200 Eur podľa vlastného výberu. Akcia platí do 30.9. 2015 priamo v autorizovanej predajni ebajk na Račianskej 77 v Bratislave.

Haibike s baterkou od Bosch

Jazdiť môžete začať hneď! K okamžitému odberu je totiž ešte dosť ebajkov rôznych typov, ktoré si zaslúžia pozornosť tých, čo o kúpe elektrobicykla uvažujú a chcú využiť ešte túto sezónu. Odporúčame napríklad Haibike XDuro FullSeven RC. Je to špičkový bicykel s plným odpružením a zdvihmi 120mm. Obratný v ostrých zákrutách, presvedčí o svojej výbornej geometrii. S vynikajúcim pomerom cena/výkon.

Druhým, ktorému by mohla patriť vaša pozornosť je Haibike XDuro HardSeven RC. Je to elegantný elektro-bicykel určený pre voľné jazdenie aj do terénu. Výborná výbava kombinovaná s moderným dizajnom a geometriou na pohodlné a rýchle bicyklovanie.

Oblečenie, ktoré podáva výkon.

Club Ride Apparel je cyklistické oblečenie s priekopníckymi novými technickými vlastnosťami, ktoré vyzerá štýlovo a je elegantné zároveň. Už dávno totiž neplatí, že športovať sa musí v obtiahnutých legínach. Celkom nenápadné, ale zároveň zaujímavé spodné i vrchné odevy majú premyslené materiály, ktoré vás ochránia pred slnkom, pretože majú v sebe UV ochranu. Ak by sme chceli zhrnúť dôvody, prečo bicyklovať v Club Ride, tak preto, že je to oblečenie nielen pre jazdu, ale aj na všetko čo príde po nej. V práci alebo na stretnutí, ste tak seberovný partner so spoločensky oblečenými priateľmi.