ZABUDLI STE VAŠE PRIHLASOVACIE ÚDAJE?

VYTVORIŤ ÚČET

Objednávam testovaciu jazdu

Jednoznačne odporúčame finálne rozhodnutie o kúpe ebajku urobiť až po osobnej skúsenosti. Vyskúšajte preto jazdu na elektrobiku v okolí predajne. Stačí výjazd do neďalekých vinohradov, alebo krátky výšľap do Malých Karpát. Od našej predajne sa dostanete strmším chodníkom rovno na Kolibu.
Cieľom testovacích jázd je poskytnúť Vám možnosť osobne sa presvedčiť pred zodpovednou kúpou o vlastnostiach a kvalitách vybraného modelu. Všetko potrebné Vám vysvetlíme, predvedieme a pred jazdou Vás naučíme ebajk ovládať.

 • testovacia jazda je krátka jazda v okolí predajne, cca. do 20min. Výhodou je blízkosť výjazdu do Karpát a skutočne zaujímavý terén
 • ak chcete získať širšie skúsenosti alebo zažiť presnejšie, čo elektrobicykel poskytuje počas dlhšej jazdy či víkendu, odporúčame si  elektrobicykel požičať v našej požičovni
 • príležitosť vyskúšať si ebajk je aj na pravidelných verejných prezentáciách a testovacích podujatiach v rôznych mestách. Informácie o nich sledujte na www.ebajk.sk.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Predmet správy

  Telefón

  Vaša správa

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov

  Informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU

  captcha

  Chcete testovať - objednajte sa, volajte!

  Využite našu ponuku, aby ste mali jasno, aký ebajk Vám vyhovuje najviac. Len vďaka tejto službe si môžete vyskúšať viac elektrobicyklov v krátkej dobe a porovnať ich. Vaša spokojnosť je našim cieľom. Aj keď budú e-pohony odlišné, všetko Vám podrobne vysvetlíme a ukážeme. Ovládanie ebajku nie je veda, princípy sú rovnaké.
  TOP