1. špecializovaná sieť na predaj a servis elektrobicyklov

Súvisiace články

Ebajk na Bajkula Turieckap-e

V Turčianskych Tepliciach tradične otvárali sezónu horských bicyklov dvojicou pretekov. V sobotu 16.4. to bol AGGLU Open Turieckap, ktorý bol 1. kolom Žilinskej Župatour a v nedeľu to bolo 1.kolo Slovenského pohára – Bajkula Turieckap – Memoriál Petra Vričana.

Ebajk racing zastupovala na nedeľných pretekoch trojica drakov – „klasikárov“ Daniel Kučera, Michal Straka a Vladimír Rybár. Vydarené počasie prilákalo až 306 pretekárov, čo bola až prekvapivo skvelá účasť. Horská cyklistika sa jednoznačne teší veľkej popularite. Nielen jazdci, ale aj diváci videli na trati niekoľko ostrých súbojov. Následkom toho sa niektorí nevyhli úrazom, čo je vždy nepekná daň za prílišné športové nadšenie.

Našim z ebajk racing-u sa celkom darilo a tak Michal Straka skončil na 3. mieste, Daniel Kučera na 4. a Vladimír Rybár na 20. mieste v kategórii Muži OPEN.