ZABUDLI STE VAŠE PRIHLASOVACIE ÚDAJE?

VYTVORIŤ ÚČET

Predstavenie Club Ride Apparel

Objavili sme pre Vás novú značku cyklistického oblečenia kategórie „casual-performance“  s mottom:

OBLEČENIE PRE JAZDU A VŠETKO ČO PRÍDE PO NEJ ...

Na jar roku 2008, zakladateľ Mike Herlinger  práve dokončil ďalšiu skvelú jazdu na  Sun Valley, Idaho Epic,  miestny singletrack.

Užívajúci si pocit z dobrej jazdy  po skončení,  si zrazu uvedomil, že štartoval neskoro  a potrebuje byť rýchlo späť v meste na stretnutí starých priateľov.  Mal okamih na rozhodnutie: zobrať si čas navyše,  bežať  domov a prezliecť sa  alebo ukázať sa v reštaurácii plnej starých známych v jeho Lycra outfite.  Rozhodol sa, že sa radšej prezlečie.  Keď chytil jednu z jeho obľúbených ležérnych košieľ, dostal  nápad. "Ako v pohode by to bolo, ak by som mohol  jazdiť v tejto košeli?"  

Z tejto jednoduchej otázky, sa narodil a bol postavený Club Ride Apparel . Z  presvedčenia, že cyklista sa môže obliecť  technicky dokonale a pritom byť  štýlový.

Od tej doby už dizajnéri a technici vyvinuli niekoľko kolekcií a modelov zo špeciálnych, firmou patentovaných  tkanín  a dnes už aj u nás v showroome  nájdete skvelé cyklistické oblečenie, v ktorom si po jazde môžete spokojne užívať ďalšie aktivity.

Príďte a vyskúšajte si, žiadna fotka neukáže ľahkosť materiálu s veľmi kvalitným spracovaním.

Katalóg na prezretie

Prepáčte zatiaľ v angičtine, na slovenskej verzii pracujeme

TOP